Concrete Middle/High School

Seventh grade: Michael Bartel, Cooper Brink, Hayley Daniels, Georgia-Lynn Driver, Zackerias Hendry-Conrad, Trevor Howard, Camrin Hurley, Mariah Kelley, Marcos Lazaro, Lane Lloyd, Jasmine Lofton, Ashton Martin*, Isabella Martinez* and Jade McAdam.

Eighth grade: Vanessa Aiken, Tomas Buchta, Anthony Culver, Hannah Hook, Aja Lee, Vincent Preis and Melinda Scheer.

Ninth grade: Jake Bronoske, Payton Dickinson, Tiffanie Hendry-Conrad, Carlen Herz, Devon Howard, Christian Joens*, Rigoberto Lazaro*, Ashley Parker, Romie Salipot, Brylon Sipes and Colby Whitford.

10th grade: Collin Martin*, Leona Martinez, Hunter Olmstead, Eleanor Parent*, Rebekah Rider, Blake Robinson, Andrea Rogers, Kai Sahlin, Kassidy Smith and Lily Whitford.

11th grade: William Baird, Cody Carlson, Jacob Compton, Izabela Ramos, Peyton Sanchez, Troy Schmidt*.

12th grade: Josabet Acevedo-Lara, Jonathan Akers Reed, Violet Bryan-Goforth, Blake Carpenter, Shanon Clemons*, Faith Daniels*, Marissa Huizar, Dalton Newby, David O’Neil, Hayden O’Neil, Charles Parent*, Jonas Rensink, Unity Reynolds, Jaidyn Swanson* and Karile-Rose Vierra*.

Mount Vernon Christian Middle School (second semester)

Alicia Barry, Isaac Betz, Kimberly Biggs, Trevor Blom, Jordan Boon, Chase Campbell, Abby Cushing, Wyatt Custer, Elizabeth Druchinin, Matthew Dugaw, Tim Eilers, Colby Faber, Emma Flury, Michael Gerrish, Amelia Glasgow, Trey Gorton, David Hamilton, Owen Heinze, Jase Hilsinger, Emerson Hoksbergen, Raquel Jones, Liberty King, Ella Lervick, Judah Linares, Kiera Link*, Elijah Lisenby, Chet Lucas, Jacob McCoy, Todd Montgomery*, Shimrith Nemnich, Oliver Ness, Madelyn Nielsen, Rayahna Oostra, Emma Paulsen, Logan Price, Noelle Price, Ben Rickard, Ben Rozema, Ruthie Rozema, Abby Russell, Emily Russell, Jeremy Sarchet, Nathan Schmaus, Andrew Stogner, Nathan Symmank*, Holly Top, Elly VandenBosch, Caitlin VanderKooy, Hannah VanHofwegen*, Kayla VanHofwegen, Joel Votipka, Taylor Watkinson, Jacob Westby and Carter Yates.

Mount Vernon Christian High School (second semester)

Caleb Boon, Kera Boon, Lilly Bridge, Jonathan Brown, Steven Carrier, Katie DeJong, Abby DeVlieger*, Kennedy Donaldson, Emma Droog*, Kyle Ekkelkamp, Kailey Faber, Alex Flury, Brianna Geer, Serena Geer, Joshua Gerrish, Lily Glasgow, Luke Gott, Hannah Hamilton, Josh Hammingh*, Max Hanson, Micah Hays, Xander Hoksbergen, Sarah Keck, Austin Lazar, Karina Lervick, Bella Lisenby, Anika Lubbers, Noah Lubbers, Mary Ness, Ainslee Nicholas, Kylee Russell, Sophia Schmaus, Sydney Sharkey, Mali Stogner, Olivia Stone, Emma Symmank, Mallory Taylor, Cassy Vanderwal, Devin VanZanten, Jeremy Victor, Lauren Wheeler, Chris Wyatt and Avery Yates*.

Sedro-Woolley High School (second semester)

12th grade: Weston Abbott, Raven Abridello, Savannah Acton*, Alexandra Anderson, Ronald Angel, Stephany Ayala-Cerna*, Maya Becerra, Megan Benham*, Helena Brase, Hailey Brooks, Cody Buchanan, Kiarah Burke, Samantha Busadre, Gloria Cantu, Kristen Carlson, Adam Cassidy, Catalina Chaires, Cassidy Chambers, Nicole Christensen, Aspen Cole*, Riley Conn, Alexander Contreras, Jasmine Cortez, Hollie Davis, Katie Davis, Oleksandr Davyduik, Taylor Deitz, Eli DeJong*, Olivia Doorn, Megan Dresssor, Rachelle Eakin, Andrew Eason, Jacob Eason, Jazzelle Elias, Natividad Equihua DelToro, Jenna Everson, Bailey Fenstermaker-Pavao, Sophia Fox, Dallas Frederic, Ricky Gensburg, Justine Gonzales, Raul Gonzalez, Wilfrida Gonzalez Gutierrez, Tyler Goss, Kindred Granberg, Joie Hackney, Abigail Hannan, Luke Hedberg, Erann Henry, Keenan Hofstad, Brandon Holdeman, Erin Hudson*, Tanner Huisman, Alyssa Insonia, Alex Jack*, Rachel Jackson*, Emily Jennings, Alyssa Kazmir, Summer Kolb, Julia Layland, Clarissa Levai*, Erika Levai*, Sydney Light, Ashley Litz*, Jasmine Lloyd, Carson Lomsdalen, Charles Lukner, Allyanna Madera, Tyler Malloy, Yesenia Martinez, Nathan Maylor, Kelsie McCloud, Averi McKay, Jadan McKibbin-Wright, Emma Mesman*, Maren Mi-Kyleehelich*, Lillian Millison, Chandler Mitcham, Alexander Morales, Justin Moran, Jillian Nelson*, Haley Nersten, Alaina O’Regan, Ashlyn Peden, Ben Peden, Saul Perez Cornejo, Michael Perusek, Rochelle Peterson, Yajaira Pinzon Alvarado, Jorge Pleitez, Lillyanna Rizza, Lexi Rodriguez-Padilla, Llyra Roe, Taylor Roedell, Annabelle Rose, Dillon Russell, Andrew Sager, Shianna Samuelsen-Sitko, German Sanchez-Cruz, Esmeralda Santos-Flores, Charlotte Saric, Karlee Self, Alma Serrano, Payton Simpson, Chandler Sisson, Shaely Spilker*, McKylee Stephenson, Stacy Sterling, Dayna Sumrall, Eleanor Taylor*, William Taylor, Adriana Timblin, Atziry Torres Benito*, Carter Trammell, Janette Valdez, Lazaro Vasquez Olivera, Conner Washington, Emmalee Weide, Emily Welcome, Reed Whitlock, Joshua Wold Hoffman, Brendan Woods*, Tayler Wortner, Nicole Wright.

11th grade: Emma Adams, Josseline Aguirre Arellano, Anahy Alcazar-Salinas, Isabella Archer, Hannah Bates, Shayla Baumgardner, Courtney Bawden, Brandon Belisle, Arianna Betts, Keegan Blaine, Jazmine Brigham-Gonzalez, Lexani Brown, Kylee Bryan, Haylee Bryson, Brandon Coleman, Grace Collins, Walter Constanza. Emma Cook, Tetiana Davyduik, Colby Dills, Nolan Dowen, Aiden Eastman, Macy Evans, Shauna Flores, Megan Friend*, Elise Gamson, Alain Garcia, Alexander Garcia, Amy Graber, Isaiah Guerero*, Jared Gunderson, Angel Guzman-Cisneros, Mackenzie Hamilton, Amber Helinski, Fatima Hernandez-Lara*, Rafe Holz, Chloe Hynds, Joseph Jennings, Logan Johnson, Morgan Johnson, Matosipa Jones, Eliana Karkabe-Holz*, Jade Kidder, Madison Lake, Alyssa Lecca LaCruz, Jacob Lennox*, Mark Leus, Alexa Lynn, Asia McDermott, Harleigh McSpadden*, Makenzie Moran, Rachel Neeld, Aaron Ortiz-Marin, Makenna Peterson, Grace Pohl, Elijah Price*, Taylor Prokos, Ariel Resnik, Christopher Rodriguez, Karsyn Rooks, Anna Rutherford*, Luis Sanchez-Aviles, Romel Saragena, Colby Saunders-Yanez, Hallie Simpson, Zoe Slabodnik, Alex Smith, Piper Smith, Tessa Smith, Jared Snodgrass, Sydney Sparks, Shelly Staples, Natalia Taylor, Kaylee Thomas, Madisun Tobisch, Angelina Vaith, Brent Vanderveen, Avery Wagner, Roweann Wagner, Tayler Walker, Serina Wilson, Mitchell Wolkenhauer, Alexis Wysong.

10th grade: Elizabeth Abhold, Kalin Adkerson, Magali Antonio-Selgado, Gabrielle Ashton, Lane Aungst, Katie Backstrom*, Ainsley Bagwell, Paula Banda Cante, Noelle Belanger, Camryn Benham*, Lauren Benham, Brady Biggs, Christian Bowers, Diego Bueno, Alicia Cardenas-Vargas, Megan Christensen*, Colby Constantine, Giovanni Contreras Bahena, Dalton Cook, Eliot Cooper, Wyatt Covert, Arrora Craig*, James Cukierski, Erin Davis, Jessica Eldridge, Norma Equihua DelToro, Nathaly Flores, Elaina Fowler, Colsen Friedrichs, Alexis Frizzell, Mackenzie Grimm, Savannah Halverson, Ethan Hasenoehrl, Leslie Hastings, Claire Hindman, Emma Hoboy, Meghan Hudson*, Savannah Hupp, Olivia Isakson*, Benjamin Johnson, Emily Johnson, Hannah Jutte, Curtis Klaus, Olivia Leas, Brynna Lee, Ember Leese, Emily Lisherness, Charles Litz IV, Max Lloyd, Caiden Lorson, Jose Martinez-Bautista, Emma Martinson, Ekaterina Matsko*, Gabriel Maxson, Tanner McCurdy, Amya McIntyre, Samantha Meyer, Cameron Mikelson, Owen Murdock, Ty Neal, Annalee Nersten*, Camree Nilsen, Karlee Nurmi, Riley Olin, Kamryn Poirier, Alyssa Prentice, Jeffrey Prestmo, Anjelica Prisyazhnyuk , Logan Purdy, Emily Redling, Xander Renkema, Madelyn Requa*, Isabella Rinne, Lyric, Robinette, Daissy Sanchez Albor, Isaak Sanders, Emily Sanford, Bianca Serrano, Jeffrey Sheridan, Keaton Skiles*, Madesyn Skinner, Katelyn Snodgrass, Vanessa Soto Lopez*, Brandon Sterling, Seth Sternhill-Tift*, Jakob Storm, Lila Suchsland*, Pedro Tamayo, Keyairra Taylor, Abigail Thomas, Elizabeth Thramer, Gabriella Timblin, Mikayla Townsend, Layne Tucker, Carmen Ugalde*, Kaylynn Vahovick, Amelia Vaith*, Josiah Vellegas*, Jessica Wahlgren, Gracie Wesson, Tess Wimer, Heidi Winters.

9th grade: Jacob Acton, Kaiden Bair, Jamie Bartok, Aspen Beierle, Hayden Birkle, Arriann Bockenkamp, Natalie Boyd, Chloe Brase, Lilli Brooks, Tyson Brown, Michael Brumley, Cobi Bullen, Jordan Burke, Taylor Burke, Christopher Camarena, Julyanna Camarena, Emma Carter, Noah Castillo-Lopez, Gally Celaya-Martinez, Natally Celaya-Martinez, Christell Chavez, Emily Chevez*, Evan Coker, Malachi Cyrus, Connor Davis, Oksana Davydiuk, William Dean, Madelynn Deleon, Janet Delgado Guillen, Lily Devries*, Estefania Diaz Villegas, Benjamin Dinh*, Ethan Doctor, Grace Donelon, Joseph Eknes Jr, Olivia Elias, Joseph Ellsworth, Alvin Equihua DelToro, Jonah Estes, Keara Fellers*, Kennedy Forsheim, Mabel Gahan*, Ashley Gaines, Amber Gant, Ryan Garcia, Rebecca Geary, Roger Geisendorf, Lyric Graham, Lucas Greening, Stacy Griffith, Cincerrae Grossglass, Darius Guidry, Cody Hankins, Bode Hanson, Kaylie Hanson, Mia Hanson, Benjamin Hedberg, Ruby Heil, Amarie Hemmerich, Amber Joy Henry, Tia Hershaw, Taryn Higgins, Maeghan Holohan, Abby Horner, Jasmin Horton, Gunnar Hoskinson, Ashlyn Huisman, Nicole Hulst, Maxwell Hynds, Kyrsten Jenkins, Jacob Jepperson*, Aselin Johns, Madison Justice, Brady Kinsella, Zowee Landingham, Brennon Lane, Anna Lehmann, Emma Litke, Isabella Lopez, Lezzeth Lopez Martinez, Jaden Macias, Annalise Mahaffie, Myah Maloney, Grayson Mast*, Jerome Mathias, Myles McKee, Noah Messmer, Emmett Mihelich*, Nicolas Miranda, Kyla Mitcham, Madisyn Moore, Madison Nasin, Torrie Nasin, Hunter Nelson, Cora Pierce, Kaylie Polanco, Maxim Porter, Dalton Pullen, Peter Pusateri*, Adrian Ramirez-Santos, Jr, Patrick Ribera, Olivia Rinne, Anja Roozen*, Luis Ruiz, Moises Santiago Lopez, Arianna Saragena-Perez, Baker Silvia, Gurjot Singh, Camille Skiles*, Sabrina Smith, Baker Sparks, Hailey Stevens, Emma Sullivan, Morgan Swartz, Christian Sylvia, Adelaida Tenorio-Garcia, Nathan Thornbrough, Alexa Thorndike*, Braedyn Tinklepaugh, Kaden Todd, Sr., Nylah Torgerson, Annabel Torres, Kiah Trammell, Reina Uzunov, Abby Virata*, Baylor Virata*, Carson Virata*, Cassandra Walker, Jaelle Werner, Ariana Westfall, Lauryn Wilson, Lilly Winn.

Mount Vernon High School (second semester)

12th grade: Pedro Aguilar, Claire E. Andrews*, Maurice A. Arch, Andrea Ayala, Ian J. Baisch, Blake Beemer, Monica Clare C. Bergado*, Abigail C. Beuckman, Andrew T. Blunt, Mary C. Bond, Grace E. Brown, Ruvym Burda*, Grant R. Carey-Odden, Daniel F. Carrillo, Alesia S. Castillo*, Cyntia J. Castro-Ortega, Wendy Celaya-Ibanez, Rishav Chopra, Lauren M. Cline, Kieran R. Cook, Maya A. Cook, Jessica Covarrubias, Mitchell L. Crawford, Daniel Cruz-Guzman, Elias De La Rosa-Jaramillo, Aaron T. Dean, Robin S. Deol, Bryanna N. Depiro, Victoria M. Devore, Broc A. Egger, Cole T. Ellis*, Logan W. Feller, Emily T. Forte, Ryan C. Foster, Rose M. Frame, Marcus R. Frydenlund, Aaliyah A. Garcia, Esmeralda Garcia*, Jimmy Garcia, Ruby Garcia, Karen Garcia-Lomeli, Laura C. Garman, Emmaline G. Gates, Patricia Gonzalez-Cortes, Joselyn Gonzalez-Huerta, Ian J. Greiner, Erik K. Hanger, Andrew E. Hanna, Makenna E. Hansen, Lane O. Harlan, Raychelle A. Hart, Tyler D. Henry, Suzeth Herrera-Lopez, Samantha M. Hill, Taylor M. Horton, Madeleine C. Hylback, Maricela Ibanez, Yesenia Ibanez-Moralez, Miranda E. Johnson, Anthony Kaparchuk, Alexander J. King, Andrew J. Kolb, Olivia M. Kuipers, Emma R. Lamkin, Elizabeth A. Larreau, Noah B. Larson, Sukhdeep K. Lidder, Marleen A. Lopez, Jermain Lucero-Lopez, Shelby L. Magnuson, Vanessa I. Marin-Villalobos, Sean P. Marsden, Esmeralda Martinez-Torres, Arthur D. Mcpeak, Maritay A. Mendoza-Quiroz, Lucy Miller*, Crystal Moran, Brooklyn R. Morrison, Karol Y. Navarrete, Natalia L. Navarro-Murray, Monica Norato-Diaz, Cecelia R. Novello, Renee M. Odegaard, Ashanty J. Olaguez, Reilly O. Olmsted, Travis J. Oord, Miriam Padilla-Castaneda, Grayson M. Parker, Junuh D. Parker, Aldin D. Pecson*, Antonio R. Polanco, Shelby D. Ponder, Olivia J. Pratt, Emanuel Ramirez-Sierra, Christian A. Roberts, Brianna L. Rodriguez, Diana Rodriguez, Jesus Rodriguez, Ole M. Rodriguez, Jailene Rodriguez-Dominguez, Oliver W. Rogers, Alexia K. Rolfs, Christian J. Rolfson, Taryn Rouw, Jonjo B. Russel, Jose C. Saenz-Gamino, Cristian Sanchez*, Jovanny M. Santamaria*, Milan V. Santos, Juliana C. Schuh, Olivia M. Sciumbato, Daniely J. Serrano-Navarro, Tim J. Shearer*, Carmen Soto, Jonathan E. Soto-Garcia, Justin M. Spjut, Tyler S. Steinbach, Melissa A. Still, Kaela E. Sze*, Seth A. Tercero, Rochelle A. Thai, Cristian M. Torres, Fatima Trujillo-Martinez, Brock A. Vanwaveren, Julissa Vazquez-Morales, Ivan Velazquez, Shealeigh M. Visten, Bailey M. Wells, Alexander D. West, Nathaniel P. Wheeler, Caitlyn R. Williams, Dane A. Williams*, Tristin L. Willis, Madelon J. Woods, Karalyn Wright*.

11th grade: Rildo A. Albornoz, Tryston J. Allen, Renad A. Alsilimy, Arabella S. Andersen*, Aaliyah J. Angulo, Olivia A. Barber, Aneth M. Barragan-Solano, Carlie R. Beets, Emma A. Berliner, Daylon D. Bertelsen, Cameron J. Billick, Rachel E. Bottles*, Adia S. Bowen, Stephen J. Breckenridge, Victor H. Calzada, Isabella A. Cardona-Arce, Madison J. Carrigg, Dylan T. Carter, Evelyn Castorena-Mendoza, Layla A. Castro, Alejandro Castro-Vivanco, Annamay Cendejas, Liliana Cervantes*, Matthew K. Cheney, Serrana I. Chilcote*, Emma K. Cleave, Grace K. Cole, Lissa M. Covarrubias, Cain D. Cress, Rosey M. Da Silva, Leah J. Dalseg, Priscila Dominguez, Colby W. Duncan, Spencer P. Dutton, Cynthia A. Elston*, Saron A. Engeda, Erica L. Fant, Denis V. Fedoruk, Thor A. Floyd, Scottie B. Forbes, Brianna M. Frank, Samantha Gil-Solis, Nayeli B. Gomez-Guzman*, Griselda Gonzalez-Gutierrez, Alice V. Goshko, Franklin L. Grullon, Nancy Gutierrez-Vasquez, Preston S. Haberly, Jacqueline Hernandez-Castaneda, John Joseph G. Hinderstein*, Natalie G. Holt, Anne Marie P. Hughes, Brandon R. Ibanez-Salcedo, Molleigh M. Janes, Logan L. Jenkins, Timothy N. Kazakov, Kiola Kinere, Emmaline J. Kolb, Adrian N. Lane, Taylor M. Leach, Braden J. Leduc, Alisson L. Leiva-Diaz, Ethan M. Lewis, Benjamin Lin, Connie A. Lowrie, Gracie A. Luvera, Logan E. Mayfield, Duncan A. Mcintosh, Kennedy R. Mckinnon, Dima Melnik, Adlemi M. Mendiola, Elizabeth R. Mentel*, Samuel C. Nelson, Madeleine J. Nielsen, Erin Nielson, Leslie Nova, Samuel D. Oliver, Charisse Julianne V. Orden*, Jira D. Padrnos, Aidan R. Patrick, Hannah A. Pedersen, Megan E. Perez*, Maria Perez-Kuniga, Tien M. Pham, Luke Anthony N. Pusateri*, Misha A. Quezada, Leandria M. Quiter, Kisha N. Ramos-Lopez, Aiden P. Ressa, Gina E. Reyna, Luis F. Rivera-Valles, Angie G. Rodarte-Quiroz, Damien I. Rodriguez, Juan Rodriguez-Lara, Hannah M. Rogers, Angela L. Ronces-Cortez, Parker S. Saben, Luis R. Sanchez, Rene Serrano-Pacheco, William C. Sherwood, Miguel A. Silverio-Bautista, Randal T. Skillman Jr, Madalynn R. Snook, Azucena Solano, Isaac C. Strom, Mason R. Taylor, Lucas J. Webster, Eleanor K. Wells, Benjamin G. White, Natalie R. Williams, Kyle J. Wolden, Lily Zavala, Jeffrey M. Zeng.

10th grade: Jocelyn Acosta, Steven A. Alvarez, Vincent P. Anderson, Julia R. Anderson-Irons, Maria L. Arellano-Valencia, Kevin Baez, Giselle N. Barron*, Jose J. Batista, Veronica A. Bell*, Kimberly A. Beltran, Shanelynne Rea T. Bozung, Lydia M. Bradley, Bonnie J. Brown, Isaiah M. Brown, Madison L. Brown, Jacob A. Calvert*, Nyla E. Camacho, Leif T. Carey-Odden*, Wendy Castillo, Dean Ceja-Vega, Leeangel Cendejas-Mundo, Yushlavia A. Cerriteno-Aguilar, Ivonn Cesareo-Loza, Ethan J. Chapin, Hunter G. Chapin, Maizie N. Chapin, Valeria A. Chavez-Reyes, Andrew J. Chong, Foster Combel, Brian Conde-Martinez, Janet Conejo-Castro, Jasmin Conejo-Castro, Ryan A. Conejo-Sauno, Avery J. Cook, Owen R. Corcoran, Allison Rae R. Corpuz, Angela N. Cortazar, Charles E. Couch, Liliana M. Cruz, Itzel C. Cruz-Herrera, Kyla J. Darrah, Audrey V. Davies, Aleigh K. Davis, Leslie De La Cerda, Kalyssa G. De La Fuente, Adrian De La Rosa-Jaramillo, Samuel I. Dean, Nicole Delgadillo, Edwin Y. Deltoro, Aaron S. Deol, Aracely B. Diaz-Sanchez, Natalie C. Divita, Andriana A. Earthly, Jacqueline Espinoza, Brennan K. Falavolito*, Kennedy M. Fellers*, Marissa L. Fernandez-Davis*, Madilyn R. Fisher, Emily A. Flones*, Emily K. Flores-Torres, Anna P. Fuentes-Vivanco, Madeline E. Garcia, Erik Garcia-Avila, Monica V. Garcia-Calderon*, Eddiriana Garcia-Cuevas, Steven A. Gard*, Oscar J. Gasser, Keegan J. Gibson*, Konstantin Gonchar, Lizbeth Gonzalez, Julisa Gonzalez-Flores, Alexa A. Grechishkin, Vanessa J. Guillen, Meadow C. Gustafson*, Danyel L. Hale, Gabriel M. Hander*, Victoria N. Heino, Nathan S. Hensley, Trenton D. Hensley, Kaden A. Hodgins, Mia M. Hoon, Zoe I. Hoover, Kyler J. Houck, Eli A. Hyry, Angel Jimenez, Julia K. Johnson, Madilyn C. Johnson, Trevor C. Johnson, William J. Johnston*, Joshua E. Kelley*, Zachary B. Klinger, Hanna G. Lamkin, Tamia S. Langston, Helen M. Larreau, Alannah M. Leishman, Ryler E. Liberty, Sophia Lindsey, Eve J. Lingard, Riley M. Loeb, Emma G. Logue*, Anaelsin Lopez-Lopez, Zayne W. Lunz, Chareese C. Macdonald, Ausha L. Macias-Curry, Charlotte P. Malcolm, Jair Marin-Padilla, Audree L. Martinez*, Daniel I. Martinez*, Victor A. Martinez, Amy O. Martinez-Acevedo, Levi J. Medrano-Rodriguez*, Ava K. Melton, Jadey G. Minor, Avery Mishler, Ryan T. Mitchell, Josue Montero, Yeceli Montero-Ruiz, Nattaly E. Moreno, Cassidy A. Munro, Jacia C. Navarro-Liston, Ellie G. Niman, Esmeralda Nolasco, Marisleisy Nolazco-Meza, Julissa M. Nunez, Rivers L. Nuzum, Maria Guadalupe Ocampo-Aguilar, Natalie J. Ortiz, Nicole Padilla, Hector D. Padilla-Mollinedo, Hayden G. Pass, Kendra R. Pearson, Samantha M. Pearson, Halle E. Pelland, Hannah E. Perez, Cads G. Pineda, Khen Henry S. Pineda, Jennifer Reyes-Garcia, Autumn C. Rifenbury, Madison M. Rinker, Chase R. Rochelle, Marlene Rodriguez-Lopez, Benjamin T. Rogers*, Carson A. Rose, Ivan H. Ross, Karen P. Rozcicha, Alan A. Ruiz, Jennica M. Ruland, Maribel Santiago, Ian B. Satterwhite, Madalyn G. Savage, Elisabeth N. Schutza*, Edgar C. Serrano, Carol A. Silverio, Lusana B. Spitler, Elianna Olesia Stowell, Van D. Stroosma, Ashlyn R. Stroud, Chad M. Summers, Isaac T. Sybrandy, Chloe G. Taggart, Jaylin E. Talmadge*, Bridger H. Tautvydas, Shino C. Tomeoka, Grace M. Uppendahl, Belen Valerio-Vargas, Osvaldo A. Vargas-Ibarra, Hermenegilda Vazquez-Santos, Jonah J. Walters, Sarah D. Ware, Cole B. Williams, Naisa K. Williams, Callie A. Wilson, Julie A. Wilson*, Camryn J. Wolden, Thurston R. Wolfe, Eden R. Yoseph*, Noelia Y. Zendejas.

9th grade: Jesus Acosta-Cecena, Angela Alfaro-Garrido, Jeremiah D. Apolista*, Ismael Arreola-Quezada, Daniel Arribeno-Langarica*, Celeste Aviles-Rizo, Itzel Barajas, Juliana Q. Barrios, Ireland R. Benson*, Jazmin L. Bermudez-Cardenas, Trenton J. Borgognoni, Riley E. Bottles*, Ashlin R. Bouey, Makhi J. Brester, Ann Frances Brillantes, Kaitlyn G. Briscoe, Adrienne L. Britt, Kaiya N. Bruder, Ashley E. Bruland, Sasha K. Bugbee*, Vadym M. Burda, Olivia V. Byers, Carlita A. Cardona-Arce, Brandon E. Caro, Mariana Carrillo, Angel Y. Casillas-Gil, Diego Cervantes, William B. Cheney, Kaylee M. Cherry, Edwin Cholula-Ortiz*, Manuel Cisneros*, Mya R. Cooper, Benito S. Correa*, Sean J. Cowan, Madison M. Crim*, Mckay D. Darnell, Tayla R. Davenport, Kareena M. Dawley, Ava E. Dehghan*, Koltan T. Diamond, Ava R. Doherty, Mallory R. Duffy, Helen L. Eiford, Ethan C. Erickson, Isabella Escamilla, Jared Estrada-Bernal, Erik Fedoruk, Marina K. Fehr*, Crystal Fernandez, Jonathan Fernandez-Mendoza, Laney F. Flores, Jesus Gallardo-Flores, Hannah M. Galvan, Rosalinda Galvez-Hernandez, Pablo Garcia-Urieta, Emily E. Gomez-Morales, Evgeny Gonchar, Gabriela Gonzalez-Rivera, Jennifer Gonzalez-Villa, Molly A. Greiner, Bek E. Gruber*, Greta N. Gushwa, Jasmyne E. Hansen*, Samantha S. Harlan, Donovan G. Hayden, Leydi Hernandez-Quiros, Anna V. Hodunok, Jordan R. Holm, Tiffany P. Ibanez, Erandeni Jimenez-Lopez, Hayden Johnson, Maliyah S. Johnson*, Kylie E. Johnston, Madelynn J. Jones, Natalie H. Jones, Zachary A. Klein, Lauren C. Kok*, Shaan Kumar, Johnathan T. Lantry, Jessica N. Lathrom, Aidan J. Lawrenson, Rylan J. Leonhardt*, Evan I. Lewis*, Riley M. Luif, Marybel M. Mapa*, Regan G. Marsh*, Bailee J. Martinez, Iker Martinez-Lucero, Cynthia J. Martinez-Torres, Maylin Mateo-Alvarez, Grace M. Matson, Kailyn R. Mccurdy, Kiya A. Mcglothin*, Kyle P. Mclaughlin, Joseph C. Mentel*, Samuel G. Mentel*, Alexis Merino-Cruz, Lizbeth Merino-Gonzalez, Dillon B. Meza, Anneka V. Mitchell, Joseph B. Mitchell, Jackson R. Montoya, Jaeger C. Nelson*, Emily A. Ney, Laura E. Nielson*, William S. O'Bryan, Clarissa G. Oord, Yvonne M. Orden, Carolina Oropeza-Ramirez, Archer A. Otero, Hunter R. Otero, Orion S. Otero, Arleth Y. Padilla-Mollinedo*, Jax W. Pearson, Nesa C. Pender, Yaneyda Y. Perez-Coronel, Kaitlin R. Petrick, Elizabeth C. Ploudre*, Viridiana Ponce-Cisneros*, Christopher M. Ramirez, Adriana Ramirez-Jimenez, Oliver Ramos-Lopez, Kayin T. Ramsbottom, William K. Reese, Cellia M. Reyes, Juan Reyes, Israel J. Reyna, Madison K. Robertson, Maegan R. Rocero, Michelle Rocha-Roman, Jeuleyca Hagia S. Rodolfo, Karen Rodriguez, Valerie Rodriguez-Pimentel, Alexander W. Rolfson, Sofia E. Romero, Victor Romero-Sanchez, Heidi A. Rosales, Anthony Rosales-Romero, Roselyn Rosales-Vela, Evan A. Rounds, Larisa A. Rouw, Brian N. Ruiz, Vanessa P. Ruiz, Taylor S. Saben, Savannah R. Sanders-Olsen, Natalie Scammell, Piyanshu Sharma, Morgyn K. Sheridan, Brandon R. Shupe, Elizabeth Silva, Olivia F. Smith, Tessa E. Smith, Sydney A. Snyder, Jerry Solano-Gonzalez, Kiryl P. Soldzen, Joshua P. Spagnole, Charles L. Sprouse, Adam D. Staheli, Kayla E. Stanek, Sabrina S. Stewart*, Riley J. Storm, Taylor M. Sundance, Tabitha G. Swanson, Jackson V. Taylor, Hannah I. Tewalt, Isabella Traini, Yadira G. Valvidares, Carmelita Vazquez-Hernandez, Emmanuel Velasco-Guzman, Casey L. Vessey, Esmeralda Villanueva, Betsy J. Villegas, Adam C. Wagenbach*, Thalia M. Ward*, Jeriah E. Weaver, Nathan J. Wells, Elizabeth A. Whiton, Jacqueline T. Wilcomb, Dallin L. Wright*, Ginger E. Wyckoff, Yaniva Z. Yabao-Villa, Mikai R. Young, Jasper J. Youngquist*, Zoie A. Youngren*, Rafe V. Zastoupil.

- Asterisk denotes 4.0 GPA.

Load comments